بر اساس این که در زمان حال هیچ کار به خصوصی انجام نمی دم، شرکت تو این چالش یکم عجیب غریب واسم به نظر می رسه. می تونیم حداقل از آرزوهامون و کارهایی که دوست داریم انجام بدیم حرف بزنیم اما کی تضمین می کنه تا زمان مرگ دغدغه هامون و افکارمون و آرزوهامون تغییر نکنه؟ حتی منی که زندگیم مثل یه مرداب در حال تبدیل به باتلاقه هم دائم در حال تغییرم. نمی دونم، بریم سراغ کارهایی که الان دوست دارم تا قبل مرگم انجام بدم.

1. سفر، به نظرم اولین حسرت زندگیم رفتن از جاییه که الان توش هستم. حالا به صورت مهاجرت به یه کشور دیگه یا جهان گردی فرقی نداره، اصل رفتنه.

2. یه کتابخونه بزرگ داشته باشم. خیلی آرزوی بزرگی نیست ولی من حتی یه کتاب که مال خودم باشه رو ندارم. چرا؟ نمی دونم ولی دلم می خواد داشته باشم.

3. پیانو و ویولن سل رو یاد بگیرم. زیادی ایده آله :)

4. زبان انگلیسی رو کامل یادبگیرم و برم سراغ زبان های دیگه.

5. نویسنده بشم و بتونم رمان بنویسم. حتی اگه نویسنده نشدم دوست دارم بتونم چیزی رو خلق کنم که ازش راضی باشم حالا هر چیزی.

6. عشق رو تجربه کنم.

7. ورزش بشه جزء جدایی ناپذیر زندگیم و در کل از شر تنبلیم خلاص بشم. (آه می کشد) 

8. از تنهایی دربیام، واقعن نیاز به دوست صمیمی تو دنیای واقعیم حس می شه. یه نفر یا چند نفر که حسابی با هم خوش بگذرونیم.

9. تو زمینه باورها و اعتقاداتم به جای درستی برسم. من آدم گیج و بی اعتقادیم با یه عالمه باور مخرب. باید به یه نقطه امن و آرامش برسم تا درونم آروم بشه.

10. یه گلخونه بزرگ و قشنگ برای خودم درست کنم. احساس می کنم طبیعت تنها چیزیه که می تونه منو به آرامش واقعی برسونه، اگه نتونم سفر کنم و بزنم به دل طبیعت حداقل دوست دارم طبیعت رو تو خونم بیارم.

کلی چیز دیگه هم هست ولی فکر کنم واسه الان کافیه. امیدوارم بتونم حداقل به یکی دوتاش برسم. 

ممنونم از

ماجده و همه دوستانی که دعوت کردند.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها